Prečo by som sa mal stať držiteľom Certifikátu ECDL

Držiteľ Certifikátu ECDL preukázal v štandardizovaných testoch, že ovláda prácu s PC a zároveň má zručnosti a schopnosti teto vedomosti využiť v praxi. Pre zamestnávateľa je to dostatočný dôkaz o úrovni týchto schopností.

Ako drziteľovi Certifikátu ECDL sami sebe dokážete čo vo Vás je, a zároveň aj prácu, ktorú robíte na počítači, budete vykonávať omnoho efektívnejšie.

ludia

Vo väčšine prípadov uchádzania sa o zamestnanie, na ktorom sa práca vykonáva aj s pomocou počítača, zamestnávateľ vyžaduje rôznymi spôsobmi preukázanie, že prácu na počítači ovládate.

Keď budete mať Certifikát ECDL - Európskeho vodičského preukazu na počítač, už vlastne nič dokazovať nemusíte. Pravidlá testu ECDL a aj samotného systému ECDL sú postavené tak, aby zaručovali, že držiteľ Certifikátu ECDL má dostatočnú znalosť práce na PC ako aj schopnosť samostatne tento rozsah rozširovať.

Už teraz sa Certifikát ECDL vyžaduje od všetkých zamestnancov v štátnej správe, aj je len otázkou času kedy ho začne vyžadovať aj súkromný sektor.

Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.